....precizně a včas.

O nás

Jsme mladá dynamická firma s působností v jižních Čechách ve městě Prachatice. Firma byla založena v roce 2007 s využitím bohatých zkušeností managementu společnosti ve strojírenských oblastech, především v oblasti přesné nástrojařské výroby a víceosého obrábění. Hlavním mottem naši společnosti je slogan "…precizně a včas", čímž se snažíme naším zákazníků sdělit, že kvalita dodávek a dodržení termínu dodání je hlavní prioritou naší obchodní strategie.

Našimi zákazníky jsou firmy působící ve zdravotnickém, leteckém a automobilovém průmyslu zabývající se především výrobou strojů. Neustálým zlepšováním procesů výroby, postupnými investicemi do moderního vybavení a trvalým vzděláváním kolektivu je jednou ze záruk ke splnění požadavků našich zákazníků.

Kromě výrobní činnosti se zabýváme i činností obchodní. V roce 2008 jsme navázali spolupráci s firmou Axon GmbH se sídlem v Urbachu a na základě smlouvy o výhradním obchodním zastoupení v České republice realizujeme prodej obráběcích strojů americké firmy MAG Fadal. V současné době jednáme s dalšími výrobci strojů a výrobci dílenského vybavení o zastupování na Českém trhu.

DE
EN
CZ
cnc obrábění / nástrojárna / výroba jednoúčelových strojů a zařízení / prodej cnc techniky